ورود کاربران به وبسایت آپارات پارسه و سامانه آن و استفاده از پروفایل شخصی، بازدید از لیست دوره‌ها ، ثبت‌نام در سانس‌های آموزشی و سایر خدمات ارائه شده توسط این وب سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات موسسه پیشگامان پارسه می‌باشد .

تعریف مخاطب / کاربر

مخاطب یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات در وب سایت یا سامانه آپارات پارسه اقدام نماید.

تعریف استاد / مدرس

استاد یا مدرس به شخصی گفته می‌شود که در چارچوب‌های مشخص تعیین شده توسط آپارات پارسه به تولید محتوای آموزشی جهت ارائه در بسترهای فراهم شده توسط آپارات پارسه، اقدام می‌نماید .

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‌های وب سایت آپارات پارسه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد.
تمامی موارد انتشار یافته در وب سایت آپارات پارسه، تنها جنبه‌ی اطلاع رسانی و آموزشی دارد لذا کلیه عواقب و مسئولیت استفاده ناصحیح از محتوای تخصصی توسط مخاطبین، برعهده خود ایشان می‌باشد. مؤسسه پیشگامان پارسه امکان تولید و نشر هرگونه محتوا به کلیه زبان‌های بین المللی را دارد و چنانچه تمایل به همکاری در این زمینه دارید می‌توانید از طریق ایمیل info@aparatparseh.com با ما در ارتباط باشید .ضمنا شرایط و قوانین استفاده از محتوا برای دیگر زبان‌ها همانند زبان فارسی می‌باشد .

قوانین انتشار محتوا

تمامی حقوق مادی و معنوی محتوای درج شده در وب سایت و سامانه آپارات پارسه، متعلق به موسسه پیشگامان پارسه می‌باشد و هرگونه نشر، تکثیر، اقتباس و یا بازتولید جزئی و یا کلی از محتوای سایت و سامانه، پیگرد قانونی داشته و از نظر شرعی حرام و با عدم رضایت پدید آورنده همراه می‌باشد. ضمنا آپارات پارسه در مسدود کردن حساب کاربری مخاطبین به صلاحدید خود، کاملا مختار می‌باشد. تمامی موارد درج شده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها دارای تمامی حقوق معرفی شده می‌باشند. استفاده از این محتواها در « شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها » تنها جهت اشتراک گذاری با ذکر منبع بلامانع می‌باشد. حقوق مادی و معنوی تمامی تبلیغاتی که توسط بخش تبلیغات آپارات پارسه در این وب سایت و مکان‌های دیگر انتشار پیدا کرده است، متعلق به مؤسسه پیشگامان پارسه می‌باشد .

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات وب سایت آپارات پارسه استفاده می‌کنید و در سایت ثبت‌نام می‌کنید، این ارتباط به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که آپارات پارسه به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا از طریق صفحات مجازی به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، آپارات پارسه این اختیار را دارد که برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
آدرس تمامی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آپارات پارسه‌، تنها توسط وب سایت رسمی آپارات پارسه معرفی می‌شود .از تمامی کاربران خواهشمندیم دقت کنند تا با صفحات جعلی مواجه نشوند .

رعایت حریم شخصی

آپارات پارسه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‌کند. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آپارات پارسه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن نام کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.
آپارات پارسه ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نام، ثبت نظر یا دراختیار قراردادن برخی امکانات، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. از آنجا که کلیه فعالیت‌های این وب سایت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، وارد کردن اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل و کد‌ملی برای اشخاص حقیقی جهت انجام هرگونه فعالیت در سایت و سامانه، الزامی می‌باشد .

قوانین ثبت‌نام و اکران

• آپارات پارسه فراخوان ثبت‌نام هر دوره را حداقل یک هفته قبل از برگزاری اعلام می‌نماید و فرد می‌تواند از طریق وبسایت در دوره مورد نظر ثبت‌نام نماید. مخاطب باید هزینه هر سفارش را قبل از زمان برگزاری دوره پرداخت نموده باشد و در صورت انصراف متقاضی پس از پرداخت، امکان انصراف و عودت وجه وجود ندارد. درصورتیکه متقاضی در زمان مقرر نتواند از محتوای خریداری شده استفاده نماید، آپارات پارسه هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. هزینه‌ای که کاربر پرداخت می‌کند بابت فیلم بوده و پرسش و پاسخ استاد هدیه آپارات پارسه به صورت فوق‌العاده برای برخی سانس‌ها می‌باشد. همچنین حد نصاب تشکیل هر سانس 20 و حداکثر تعداد نفرات شرکت کننده در یک سانس 100 نفر خواهند بود . کاربر موظف است قبل از اکران در پنل کاربری خود بوده و درصورت مراجعه دیرتر از زمان اکران ، بخشی از محتوا را از دست خواهد داد ضمنا برطبق روال سایت ، امکان نمایش از ابتدای محتوا ، بعد از موعد مقرر اکران سانس وجود نخواهد داشت.

سیستم عامل

استفاده از فیلمهای آموزشی صرفا در بستر سیستم عاملهای ویندوز و اندروید امکانپذیر میباشد و آپارات پارسه مسئولیتی در برابر مشکلات احتمالی ایجاد شده در قبال استفاده از سایر سیستم عاملها را ندارد

ترمیم دندان های روت کانال شده